Dobrze zaprojektowane przedmioty użytkowe nie muszą kosztować majątku. Tanie przedmioty nie zawsze są brzydkie i źle wykonane. Okazuje się, że nie tylko w sklepach z designem z najwyższej półki cenowej można znaleźć ciekawy polski design. Większość osób gdy myśli o designie wyobraża sobie przedmioty, które kosztują fortunę, Jednak nie zawsze tak musi być, ponieważ najmodniejszy polski design wcale nie kosztuje dużo.


polski design

Foto: designgirl.blox.pl

Przedmioty ładne, energonomiczne i dobrze…

Przedmioty ładne, energonomiczne i dobrze zaprojektowane sprzedawane są nawet w supermarketach. Ciekawostką jest, że produkty – polski design wyróżniające się designem można już kupić za euro. Polacy zazwyczaj kierują się niską ceną przy robieniu zakupów. Trzeba zaznaczyć, że polski design i tanie rzeczy są wyszukiwane, nie dlatego, że ludzie nie mają pieniędzy, ale dlatego, że są coraz bardziej świadomymi konsumentami.

uefa euro 2012

Foto: coolturalni24.pl

Można śmiało stwierdzić o zadomowieniu…

Można śmiało stwierdzić o zadomowieniu się na naszym polskim rynku światowego trendu o nazwie smart shopping co oznacza wyszukiwanie i wynajdowanie jak najlepszego towaru za jak najniższą cenę. Niedrogie rzeczy i polski design, które ładnie wyglądają mogą zdecydowanie poprawić wygląd naszego domu.

kod rabatowy rtv euro agd

Foto: blog.dilla.pl