Z otwartymi „gębami” oglądaliśmy kiedyś domy gwiazd amerykańskiego kina i estrady. Nie brakowało przepychu i luksusu. Przyszła teraz pora na zapraszanie telewidzów do domów i mieszkań naszych rodzimych gwiazd. Na pierwszy ogień poszedł dom gwiazdy znanej z wszechstronnych talentów, bo to i śpiewa, i tańczy, i zapowiada, i jeszcze udaje aktorkę w serialach.

domy gwiazd

Foto: gwiazdunie.pl

Dom, choć paradny, nie okazał się jej,…

domy gwiazd

Foto: www.trendz.pl

Dom, choć paradny, nie okazał się jej, tylko rodziców. Po co pokazany, nie wiadomo. Następny to już, mierzony polskimi realiami, pałac. Okazuje się, że pałac można mieć, ale w Stanach Zjednoczonych. Dalej przyszła kolej na podwarszawski dom gwiazdy śpiewającej. Dom niczym się specjalnie nie wyróżniał od tysięcy niecelebryckich domostw. Poza jednym: w piwnicy zorganizowano studio nagraniowe, tak żeby do pracy daleko nie chodzić.

Domy gwiazd przestano pokazywać w telewizji…

Domy gwiazd przestano pokazywać w telewizji. Nie wiadomo, czy wzrosło zainteresowanie złodziei, czy zmalało zainteresowanie telewidzów. Jednak mieszkania gwiazd to ciekawe obiekty do oglądania. Lubimy ludziom zaglądać w garnki i pod pierzyny.

domy gwiazd

Foto: gwiazdunie.pl