Każde aranżowanie pokoju dziennego wymaga odrobiny fantazji i dobrego smaku. Dlatego niektóre osoby decydują się na wynajęcie dekoratora lub projektanta wnętrz. Dzięki temu maja pewność, że ich salon po remoncie będzie wyglądał znakomicie i profesjonalnie. Niestety takie usługi nie są tanie, bowiem wahają się od tysiąca do dwóch tysięcy złotych.


Galeria

aranżacja pokoju dziennego

Foto: www.swiatlo.tak.pl

aranżacja pokoju dziennego

Foto: inspiracje.leroymerlin.pl

aranżacja pokoju dziennego

Foto: img15.imageshack.us

Jeśli robi się remont mieszkania to należy pamięta, że projektowanie pokoju dziennego powinna być odpowiednia. Salon jest pomieszczeniem w którym spędza się największa ilość czasu oraz w którym zawsze przyjmuje się gości. Dlatego nie jest obojętne jak będzie on wyglądał. Obecnie najmodniejsza aranżacja pokoju dziennego wykonywana jest w skandynawskim stylu. Charakteryzują ją drewniane podłogi, proste meble i pastelowe kolory. Natomiast w oknach nie powinny znajdować się firanki, lecz dekoracyjne zasłony lub rolety.

Każda aranżacja pokoju dziennego powinna być dokładnie…

Każda aranżacja pokoju dziennego powinna być dokładnie przemyślana, dlatego zanim kupi się jakiekolwiek rzeczy powinno się przygotować projekt oraz przemyśleć jaki styl najlepiej by pasował do wystroju. Nie bez znaczenia pozostaje także wielkość pomieszczenia, ponieważ małe przestrzenie najlepiej wypełniać jasnymi meblami, a duże ciemnymi. Należy jednak wiedzieć, że aranżacja pokoju dziennego to czasochłonne zadanie.