W ostatnim wydaniu Życia na gorąco można przeczytać ciekawe informacje na temat życia gwiazd. Każdy kiedyś zastanawiał się jak wyglądają domy gwiazd, jak żyją i co robią gwiazdy w wolnym czasie. Celebryci zawsze byli na pierwszych stronach gazet. Nie od dzisiaj wiadomo, że mieszkania gwiazd są łakomym kąskiem dla każdego fotoreportera zwanego paparazzi.

domy gwiazd

Foto: gwiazdunie.pl

Wiadomo, że polskie sławy, ale…

domy gwiazd

Foto: www.topsocialite.com

Wiadomo, że polskie sławy, ale nie tylko bardzo często są w trasie i nie mają zbytnio czasu na udzielanie wywiadów. Dlatego fotoreporterzy bardzo dbają o to, aby na bieżąco śledzić nowości z życia gwiazd. Gdzie najczęściej są kupowane domy gwiazd. Przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych oraz Anglii. Madonna na przykład kupiła ostatnio wille w Wiltshire w Anglii, która jest otoczona jeziorami i lasami. Nie jedna osoba na pewno zastanawiała się kiedyś jak wyglądają domy gwiazd. Otóż odpowiedź jest bardzo różna.

Wszystko zależy od rodzaju gwiazdy…

Wszystko zależy od rodzaju gwiazdy. Większość z nich nie ma czasu, aby pielęgnować własny dom, więc zatrudniają do tego służbę, która dba o wszystko. Domy celebrytów są najczęściej bardzo strzeżona, tak aby niepowołane osoby nie miały do niego wstępu. Ponadto są usytuowane z dala od zgiełku miejskiego po to, aby ich ochronić.

domy gwiazd

Foto: bi.gazeta.pl