domy gwiazd

Foto: gwiazdunie.pl

W ostatnim wydaniu Życia na gorąco można przeczytać ciekawe informacje na temat życia gwiazd. Każdy kiedyś zastanawiał się jak wyglądają domy gwiazd, jak żyją i co robią gwiazdy w wolnym czasie. Celebryci zawsze byli na pierwszych stronach gazet. Nie od dzisiaj wiadomo, że mieszkania gwiazd są łakomym kąskiem dla każdego fotoreportera zwanego paparazzi.


Wiadomo, że polskie sławy, ale nie tylko…

domy gwiazd

Foto: www.topsocialite.com

Wiadomo, że polskie sławy, ale nie tylko bardzo często są w trasie i nie mają zbytnio czasu na udzielanie wywiadów. Dlatego fotoreporterzy bardzo dbają o to, aby na bieżąco śledzić nowości z życia gwiazd. Gdzie najczęściej są kupowane domy gwiazd. Przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych oraz Anglii. Madonna na przykład kupiła ostatnio wille w Wiltshire w Anglii, która jest otoczona jeziorami i lasami. Nie jedna osoba na pewno zastanawiała się kiedyś jak wyglądają domy gwiazd. Otóż odpowiedź jest bardzo różna.

Wszystko zależy od rodzaju gwiazdy…

domy gwiazd

Foto: bi.gazeta.pl

Wszystko zależy od rodzaju gwiazdy. Większość z nich nie ma czasu, aby pielęgnować własny dom, więc zatrudniają do tego służbę, która dba o wszystko. Domy celebrytów są najczęściej bardzo strzeżona, tak aby niepowołane osoby nie miały do niego wstępu. Ponadto są usytuowane z dala od zgiełku miejskiego po to, aby ich ochronić.