Dzienne światło jest niezbędne do życia, dlatego lepiej się czujemy latem, kiedy dni są długie, a produkcja substancji w organizmach wysoka. Zimą miewamy depresje i dlatego trzeba sobie w domu stworzyć namiastkę słońca. Aranżacja pokoju dziennego, w którym przebywa się większość dnia jest szczególnie ważna.Na nastrój człowieka wpływają również…

Na nastrój człowieka wpływają również kolory, więc ich dobór powinien być jak najbardziej odpowiedni. Projektowanie pokoju dziennego to dobieranie mebli, kolorów ścian, wykładzin. Warto zatroszczyć się o to, by kolory były z jednej strony ciepłe, a z drugiej jak najbardziej zbliżone do natury. Aranżacja pokoju dziennego pozwala na wykorzystanie każdego elementu do stworzenia właściwego klimatu. Brązy, zielenie, żółcie i pomarańcze, to jest to, co daje najwięcej dobrego naszej psychice.

Aranżowanie pokoju dziennego, ciepłego i przyjaznego…

aranżacja pokoju dziennego

Foto: www.projektowanie-wnetrz.com

Aranżowanie pokoju dziennego, ciepłego i przyjaznego to także różne naturalne dodatki. Elementy roślinne na ścianach, ciepłe barwy, unikanie przygnębiających błękitów, szarości, drapieżnych wzorów i obrazów jest zaprzeczeniem przyjaznego wnętrza.